1

1

1

1

Polary Męskie

Aktywne filtry

Polary męskie - SportoweStyle.pl Wspieramy Twoje wyzwania!

Ofertę polarów męskich dedykujemy wszystkim mężczyzną dla których poczucie komfortu cieplnego jest bardzo ważne podczas zażywania  aktywności sportowej na świeżym powietrzu w chłodniejszym okresie roku. Ciepły polar męski jest bardzo ważnym elementem naszego ubioru ponieważ posiada właściwość nie chłonięcia wody gdyż sam w sobie jest hydrofobowy co ma ogromny wpływ na szybkie wysychanie i zachowanie odpowiedniej temperatury ciała podczas trekkingu, biegania lub uprawiania sportów zimowych. Wraz z produktami marek 4F OUTHORN UNDER ARMOR wspieramy Twoje Wyzwania!

Bluzy męskie z polaru

Męskie bluzy polarowe to  idealne rozwiązanie jako druga warstwa odzieży  pod męską kurtkę narciarska,  męska kurtkę puchową lub kurtkę typu softshell gdzie zadbają o odpowiednią gospodarkę cieplną w trakcie uprawiania sportu w zimne dni. Polar sam w sobie nie ochroni nas przed przewianiem ale za to jest fantastycznym uzupełnieniem pod różnego rodzaju kurtki funkcyjne jak i membranowe.

Polar męski rozpinany

Polary męskie z kapturem lub bez charakteryzują się:  zamkiem  na całej długości który zabezpieczony jest ochronną listwą zakończoną patką chroniącą podbródek, 2 kieszeniami bocznymi zapinanymi na zamek,  elastycznym  materiałem oraz mankietami i dół polaru zakończony jest  elastyczną lamówką,  wykończenie antypillingowe zapobiega mechaceniu się materiału,  lekka i miękka w dotyku czesana dzianina odpowiada za komfort użytkowania.

Sportowe męskie polary

Głównym materiałem do produkcji polaru jest poliester znany głównie nam jako plastikowe butelki PET. Materiał pozyskiwany jest w procesie recyclingu i przetwarzany jest na dzianinę co ma ogromny wpływ na nasze środowisko.  Szybkie odprowadzenie nadmiaru ciepła i wilgoci na zewnątrz to wiodące zalety produktu. Uprawianie narciarstwa czy snowboardu nigdy nie było tak przyjemne.