Szybkie płatności elektroniczne

Szybkie płatności on-line w SportoweStyle.pl obsługiwane są za pomocą Paynow przez Mbank. Po wybraniu operatora płatności zostaniesz przekierowany na stronę swojego banku. Do wyboru mamy większość największych banków w kraju

Szybkie płatności elektroniczne

Szybki przelew24 umożliwia natychmiastowe przekazanie środków od klienta do Sprzedającego, z pominięciem sesji międzybankowych. Kupujący loguje się do swojej bankowości elektronicznej, ale nie musi uzupełniać danych przelewu – formularz jest automatycznie wypełniony.

Płatność kartą kredytową / debetową

Metoda polegająca na bezpośrednim pobraniu pieniędzy z karty kredytowej lub debetowej. Sklep nie zapisuje danych karty. Dane z karty bezpośrednio przekazywane są do serwisów Bankowych, które wystawiły kartę w celu uwierzytelnienia klienta. Dodatkowo po uwierzytelnieniu klient zostaje przekierowany na stronę swojego banku, gdzie potwierdza płatność.

Płatności mobilne

Szybki sposób na zapłacenie za zakupy w internecie. Wystarczy przepisać 6-cyfrowy kod z systemu transakcyjnego lub aplikacji banku i zatwierdzić.

Płatność przelewem tradycyjnym

Tradycyjna metoda płatności, czyli bezpośredni przelew pieniężny na rachunek bankowy naszego sklepu. Niezwłocznie po zaksięgowaniu środków pieniężnych zamówienie przekazane jest do realizacji. Zamówione produkty są zarezerwowane do 48h od dokonania zakupu, po tym czasie produkty mogą nie być już dostępne eMWu Sport Marcin Wysocki, ul. Karpielówka 14/2, 34-511 Kościelisko Nr konta: 91 1140 2017 0000 4602 1301 3403 Dokonując wpłaty prosimy o podanie numeru zamówienia.

Płatność za pobraniem

Płatność za zamówienie wraz z kosztem dostawy jest uiszczana wybranemu kurierowy w chwili doręczenia przesyłki. Metoda "Płatność za pobraniem" możliwa jest tylko i wyłącznie na terenie Polski.

Płatność przy odbiorze

Płatność przy odbiorze osobistym w naszym salonie 4F Jabłonka: karta/gotówka ul. Handlowa 2/3 34-480 Jabłonka tel: 538-445-663 e-mail: sklep@emwu-sport.pl